Dicsőségtábla

DICSŐSÉGTÁBLA

A táblára azoknak a diákoknak a neve kerülhet fel, akiknek:
a négy év során az év végi bizonyítványában legfeljebb kettő négyes osztályzat, és az érettségi bizonyítványban legfeljebb egy négyes osztályzat szerepel;

vagy az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen az 1-10. helyezést ért el;
vagy az Országos bajnokságon az 1-3. helyezést érte el egyéni sportteljesítménye alapján;
vagy rendkívüli országos vagy nemzetközi művészeti teljesítmény alapján.
Ajánlást a 12. évfolyam osztályfőnökei, a tárgyat tanító, felkészítő tanárai tehetnek tanévzáróig.
Az elbírálás az igazgató és az osztályfőnöki mk. feladata.
Határidő: minden tanévet követő – szept. 30-ig.
A dicsőségtáblára került tanulók névsora

2016:
Papp Zsombor
Proics Dóra
Proics Zsófia
Szalay Szabolcs Kornél
2015:
Turóczy Tímea
Szalay Eszter
2014:
Garai Georgina
Koszis Fanni
Kánya Annamária
Türjei Anita
Gergye Árpád
Hegyi Virág Dbóra
Molnár Enikő
Szabó Edina Debóra
Takács Richárd
Vajda Emília
2013:
Németh Noémi
Gelencsér Anett
Lőczi Bálint Márk
Szendrődy Iringó
Szendrődy Szecső
2012:
Koncz Bernadett
Bukovics Babett
Gyurka Nikolett
Tóth Borbála
Gyuránecz Bianka Diána
Marton Viktória
Walther Thomas
2011:
Horváth Enikő
Szabados Ágnes
Hocza Katalin
Kovács Vivien
Szabó Kitti
Frantal Gábor
Kiss Dóra
Kreka Ramón
Sinka Dorina
Béri Bence
2010:
Németh Viktor
2009:
Kiss Andrea
Kasza Dóra
Völgyesi Janka
Király Zsófia
Kiss Judit
Kiss Apor Máté
Kiss Kriszta
Iván Dávid
Nagy Beáta
2008:
Tolnai András
2007:
Lukács Edit
Zsinkai Zsuzsanna
Kauer Viktória
Kelemen Zsolt
2006:
Árok Franciska
Cziráki Tamás
Galambos Zsófia
Komlódi Mónika
Nagy Andrea
Németh Noémi
Óvári Judit
Tarsoly Gergely
Zsédely Kata
Zsombok Aletta
2005:
Csizmeg János
Gyócsi Georgina
Mátyás Szidónia
2004:
Fekete Zsanett
Fejes Lívia
Kálmán Mária
Tolnai Orsolya
2003:
Fliszár Vilmos
Vecsera Dóra
Erős Márton Attila
Fehér Mátyás
2002:
Balogh Gabriella
Horváth Beáta
Peitler Éva
Besze Orsolya
Hoffmann Tamás
2001:
Győri Gábor
2000:
Bosnyák Tamás
Ország Ildikó
1999:
Schrancz Tünde
Fekete Zoltán
1998:
Barta Ágnes
Kálmán Anita
Réka Orsolya
Csönde Zsuzsanna
1997:
Hecz Katalin
Kardos Krisztina
Valérián Tímea
1996:
Durczi Zsuzsanna
Happ Csongor
Szabados Gábor
1995:
Koza Anna
Horváth István
Szántó Balázs
1993:
Lipusz Zsuzsanna
1991:
Béres Melinda
Nagy Péter
Szilvássy Emőke
1990:
Visnyei Orsolya
László István
1988:
Czinkotai Krisztina
Sánta Judit
1987:
Katona Róbert
1986:
Holper Antónia
1985:
Mózes Gabriella
Samu Mihály
1984:
Sándor János
Császár Valéria
Fenyősi Ildikó
1983:
Schmidt Andrea
1981:
Vajda Johanna
Jávori Ottília
1979:
Lenger András
Szőlősi Zsuzsanna
1978:
Pintér Tibor
Vázsonyi Éva
1977:
Láng Miklós
Boldizsár Erzsébet
1975:
Báló Borbála
1973:
Doma Ágnes
Kajtár Aida
1972:
Horváth Klára
Maitz Klára
Ruda Vera
Sas Aranka
1970:
Kajtár István
Répási Zsuzsanna
Szabó András
1968:
Andrásevits Klára
Izsák Judit
Krizmanics Ágnes
Németh Ágnes
Pfeifer Zoltán
Sipos Mária
Szörényi Katalin
1967:
Batizfalvy Tamás
Csutorás Ágnes
Kiss Tünde
Török Klára
1966:
Mátraházi Zita
Molnár Zsuzsanna
1965:
Czúcz Erzsébet
Mustos Ibolya
Takács Erzsébet